Váš svet kvalitnej kávy

JURA GIGA 5 - profesionálny barista

JURA prináša prémiovú novinku. Kávovar GIGA 5 s integrovanou funkciou Barista. Krok za krokom Vás prevedie prípravou...

Švajčiarsky výrobca kávovarov JURA prináša na český trh prémiovú novinku - automatický kávovar GIGA 5. Ide o prvý profesionálny prístroj, vhodný pre domáce i kancelárske využitie, ktorý je stelesnením dokonalosti. Má dvojitý výkon, dva mlynčeky, čerpadlá i ohrievacie systémy. Vie pripraviť dve rôzne kávy naraz, dokonca i z dvoch odlišných druhov kávy. Pokiaľ dostanete chuť na nápaditejšiu kávovú kreáciu, prevedie vás jej prípravou krok za krokom a vy môžete potešiť seba aj tú najnáročnejšiu návštěvu.

„Kávovar GIGA má v sebe uložené recepty, vďaka ktorým sa z každého môže stať profesionálny barista. Jednoduché, intuitívne ovládanie s TFT displejom a rotujúcou ponukou  poskytuje dokonalý servis každému, kto si kávovar zakúpi. Je vskutku ojedinelým prístrojom, v ktorom sa snúbi švajčiarska profesionalita so štýlom a sofistikovanosťou,“ doplnil Petr Nývlt, zo spoločnosti JABLUM Slovakia, ktorá je predajcom kávovarov JURA na Slovensku.

Dva profesionálne keramické diskové mlynčeky garantujú precíznosť mletia po dlhé roky a umožňujú úplne výnimočnú vec - „namixovať“ si vlastnú kávu z dvoch rozličných druhov kávových zŕn, napríklad z prvého mlynčeka použiť 25 % a z druhého 75 % kávy. Vďaka veľmi ľahkému ovládaniu LCD displeja si tento zážitok môže dopriať každý užívateľ. Unikátne schopnosti doplňuje dizajn prístroja, typický pre značku Jura. Kvalitné materiály, čisté línie a vynikajúce remeselné spracovanie zaujmú na prvý pohľad.

kávovar GIGA 5GIGA 5 je prvý  automatický kávovar od spoločnosti JURA, dizajnovaný pre prípravu perfektného Caffe latte. Mlieko a kávu vie ohriať súčasne, rovnako ako napustiť do šálky. Na záver pridá trocha mliečnej  peny a lahodný nápoj je hotový. Dvojitá výpusť, majstrovské dielo moderného inžinierstva, rozdeľuje tekutinu do šálky alebo pohára a môžete ju plynulo nastaviť výškovo i šírkovo.

Máte chuť napríklad na Marocchino, Pepresso, White Cool, cavé mélange, Shakerato, Red Cool či Mango Lassi? S kávovarom GIGA 5 si na svoje prídu všetci labužníci a milovníci skutočne kvalitnej kávy.

pdfProspekt ke stažení