Váš svet kvalitnej kávy

Stretnutie u kávy BANUA s Luciou Bílou

Pri charitatívnom stretnutí u kávy BANUA sme spolu s Luciou Bílou odovzdali šek na čiastku 42.333 Kč Kontu Bariéry.

Káva BANUA a kávovary JURA boli hostiteľmi charitatívneho stretnutia s Luciou Bílou a Kontom Bariéry. Pri stretnutí u šálky lahodnej kávy BANUA sme odovzdali víťazovi charitatívnej aukcie nový kávovar z limitovanej edície JURA J9 piano white signovaný podpisom Lucie Bílej. Ku kávovaru víťaz aukcie získava samozrejme kávu BANUA po celý rok.

Spoločne s Luciou Bílou sme potom odovzdali Kontu Bariéry šek na 42.333 Kč - výťažok z charitatívnej aukcie. „Mám rada dobrú kávu a zároveň rada pomáham tam, kde je to treba. Preto som neváhala ani chvíľu a pridala sa k tejto prospešnej akcii. Takých by malo byť viacej,“ povedala speváčka Lucie Bílá.

Setkání u kávy s Lucií BílouSetkání u kávy s Lucií Bílou

Odovzdaná čiastka ide v prospech Konta Bariéry, sedemnásťročnej Aničke, která má detskú mozgovú obrnu a ťažkú slabozrakosť. Je to však neuveriteľná bojovníčka. Dar jej pomôže zaistiť špeciálnu odľahčenú trojkolku, vďaka ktorej bude môcť opäť naplno prežívať spoločné výlety so svojou rodinou.

„Aj keď Konto BARIÉRY vediem takmer dvadsať  rokov, ponuky, ktoré dostávám od firiem ako je JABLUM Czech s.r.o., mi nikdy nezovšednejú. Rovnako ako nadšené maily od ľudí, ktorým sme mohli vďaka ním pomôcť. Už sa teším na fotografie z výletu, na ktorý sa Anička a jej rodičia už skoro vydajú. A vzhľadom k zarytému boju o kávovar, ktorý jeho cenu zvýšil takmer k hranici 43.000 Kč, budeme môcť prispieť ešte ďaľšiemu človeku so zdravotným handycapom. Nakoniec dovoľte odkaz  šťastnému  kupcovi: Vždy, keď si urobíte vynikajúcu kávu z kávovaru Jura, oslaďte si ju pomyslením, že ste niekomu pomohli zlepšiť jeho život. Vďaka!“ dodáva Božena Jirků, riaditeľka Konta BARIÉRY.

Na priebeh akcie sa môžete pozrieť na fotografiach Lukáša Fronka.

Setkání u kávy s Lucií Bílou